Fundering voor Tuinkas Four Seasons 200 zwart

geen
  • Sterke stabiele basis voor uw tuinkas
  • Gemaakt van aluminium
  • Eenvoudig te monteren
  • Geschikt voor de tuinkas Four Seasons 200
Art.nr.
GM107200
263 cm x 258 cm x 9 cm
€ 160,00
Levertijd:
5 - 13 werkdagen
Product beschrijving

De Fundering voor Tuinkas Four Seasons 200 zorgt ervoor dat uw tuinkas stevig op de ondergrond staat. Door uw tuinkas op een fundering te plaatsen zorgt u voor een stevige, stabiele basis. Hierdoor staat de tuinkas goed verankerd aan de ondergrond en zal het opbouwen van uw kas een stuk eenvoudiger zijn. Tevens voorkomt een fundering voor een tuinkas het wegzakken van de kas. Zeker een tuinkas met glas heeft een behoorlijk gewicht en daardoor een stevige basis nodig. Door een goede fundering te gebruiken verlengt u de levensduur en het gebruiksgemak van uw tuinkas.

Bij een fundering voor een tuinkas is het cruciaal dat deze goed geplaatst is. Een goed geplaatste fundering staat vlak, heeft haakse hoeken en staat, net als de tuinkas, onder een klein afschot zodat hemelwater geen overlast geeft.

Eigenschappen van Fundering voor Tuinkas Four Seasons 200 zwart:

  • Stevige, stabiele basis voor uw tuinkas
  • Geschikt voor de tuinkas Four Seasons 200
  • Gemaakt van stevig Aluminium

Meer weten?

Wilt u meer weten over het plaatsen van een tuinkas fundering? Lees dan ons blog en kom alles te weten over het plaatsen van een fundering voor de tuinkas.

Meer Informatie
Artikel nr.GM107200
MerkGardenmeister
Levertijd:5 - 13 werkdagen
Breedte263 cm
Lengte258 cm
Hoogte9 cm
KleurZwart
TypeFour Seasons
MateriaalAluminium
Zelf beoordelen
U beoordeelt:Fundering voor Tuinkas Four Seasons 200 zwart
Uw waardering
Ik wil dit product!
Fundering voor Tuinkas Four Seasons 200 zwart - Fundering - Tuinkasaccessoires
€ 160,00